Upjdarligi.com’u ziyaret eden her kişi ve kuruluşlar, upjdarligi.com’un aşağıda maddeler halinde verilen kulanım şartlarını baştan sonuna kadar okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırlar. Birazdan okuyacağınız upjdarligi.com’un kullanım şartlarını sizi tatmin etmiyor ve bu şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmaya son veriniz.

  1. Bu sitede yer alan tüm makaleler ve görseller çeşitli internet sitelerinden derlenen genel bilgilerdir. Kişilere özel herhangi bir tedavi veya teşhis niteliği taşımamaktadır.  Bu sitede yer alan makalelerin kesinlikle bilimsel bir kanıtı olmadığı gibi tıbbi tavsiye yerine geçme, teşhis koyma, tedavi etme gibi özellikleri yoktur. Upjdarligi.com’daki makaleler, ziyaretçilerin profesyonel yardım almadan önce ön bilgi edinmesi amacıyla hazırlanmıştır.
  2. Upjdarligi.com’da yer alan yazılı ve görsel bilgilerin kullanılmasından doğabilecek şikayet ve sorunlardan dolayı bu site sahipleri kesinlikle sorumluluk almaz ya da başkaları tarafından sorumlu tutulamaz. Siteyi kullanan ziyaretçiler sitedeki makaleleri okuyarak, ne şekilde değerlendireceklerinden kendileri sorumludur.
  3. Upjdarligi.com’da ki makaleler ve görseller sadece konu hakkında bilgi edinme kullanılmasını önermektedir.
  4. Upjdarligi.com, hastaların internet aracılığıyla çözüm bulmanın doğru olmadığını ve olası sağlık problemlerinde mutlaka profesyonel yardım alması gerektiğini önemle altını çizer.
  5. Sitedeki sağlıkla ilgili genel bilgilerin kesinlikle tedavi ve teşhis koyma amacı yoktur. Çeşitli hastalıklar veya rahatsızlıklar hakkında bilgi edinmeniz, size tıbbi yetenek veya teşhis koyma yeteneğini kazandırmaz. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şüphe duymanız durumunda ilgili bölüm doktorlarıyla irtibata geçiniz. Acil bir durum söz konusuysa, 112 acil yardım hattından yardım isteyiniz.
  6. Sitede makalelere 3. kişiler tarafından yapılan yorumlar, yazılar veya gösterdiği kaynaklar olabilir. 3. şahıslar tarafından eklenen bu bilgilerin sorumluluğu, yine 3. şahıslara aittir. 3. şahıslar tarafından eklenen bu bilgiler reklam amaçlı olabileceği gibi, kişileri yanıltmaya yönelik bilgilerde olabilir. Bu yüzden sitedeki genel bilgileri sadece bilgi edinme amacı ile okuyup, gerekli desteği profesyonellerden almanızı öneririz.

Upjdarligi.com’u ziyaret eden, yazılı ve görsel içerikleri dikkate alan bütün kullanıcılar, yukarıda yer alan maddeleri tümüyle okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.